+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

Vizyonumuz

Kaliteli Çorap Üretimi İçin Hedeflerimiz;

Vizyonumuz

Alkatek çorap; tüm ürünlerinde ve hizmetlerinin tamamını kapsayan proje ve süreç yönetimlerindeki başarısıyla geniş bir vizyona ve sağlam bir temel üzerine kurulu yapıya sahip olarak, geleceğe şimdiden hazırlanıyor ve çağın ilerisine uzanıyor. Her zaman daha iyisini ve daha fazlasını yapılabileceğine olan inancını süreklilik başarısıyla desteklerken, çorap üretim sektöründe bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çorap üretiminde, ürün kalitemiz, politika anlayışımız ve prensiplerimizle Türkiye’nin adı anılır çorap üreticilerinden olmak için çalışıyoruz. Kaliteli çorap giymek, bedensel hareket kabiliyetinizi ve yaşam kalitenizdeki standardı yükseltir. Bunun için günlük yaşamınız ve iş hayatınızdaki performansınızı etkileyen detaylara önem veriyoruz. Müşterilerimize dünyanın en kaliteli çoraplarını giydirmek istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. En kaliteli pamuk ve yün karışımları sizin için temin edip, son teknolojiye sahip makinelerimiz ve deneyimli personelimiz ile üreterek çorap piyasasına sunuyoruz.

  • Günün gelişen ve değişen şartlarına uygun sağlıklı, kullanışlı, ve uzun ömürlü çoraplar üretmeyi,
  • Önce insan anlayışı ile insana ve onun sahip olduğu değerlere dil, din, ırk, yaş, cinsiyet vb. ayrımı yapmadan saygı duymayı,
  • Daha yaşanabilir bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için çevreyi korumak ve korunmasına yardımcı olmak.