+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

Misyonumuz

Çorap Üretimindeki Rolümüz

Misyonumuz

Alkatek çorap, çorap üretimindeki ve çorap ihracatı konusu ile ilgili tüm çalışmaların başında gelen en büyük değer olarak “İnsanı” ve “Çorabı” görmektedir. Alkatek çorap olarak biliyoruz ki insana ve çorap üretimine verilen değer ile tüm unsurlar gelişir ve değişir.
Yenilikçi tasarımlar, kaliteli çorap ürünleri için üretimin tüm aşamalarını ve adımlarını en ince noktasına kadar takip ediyor ve bir disiplin altında yöneterek işleme sokuyoruz, verimli çorap üretimini sağlama koşulu ile ürünlerimize, firma bazında düşünülmüş sistematiğimize ve kalite standartlarımıza önem veriyor, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza bu standartları yükseltme güvencesi vererek sektördeki yolumuza güvenle devam ediyoruz.

Şirketimizin Ana Hedefi ; Dünya çorap pazarına uygun yenilikleri takip ederek ülkemizin istihdam ve ekonomisine katkıda bulunarak yola devam etmektir.

  • Dünya standartlarında ürünler üreterek, hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de marka değerimizi yükseltmek.
  • Çalışan memnuniyetine en üst seviyelerde tutarak, çalışan bilinçlendirme yönelik eğitim ve seminerlerle verimli bir çalışma ortamı yaratmak.
  • Sosyal uygunluk ilkelerini benimsemek ve bu ilkeler doğrultusunda tüm hedef ve çalışmalarımız gerçekleştirmek.
  • Çevreye duyarlı, bilinçli, yenilikçi, adil, girişimci bir çalışma prensiplerine sahip olmak.