+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

Mamul Depo ve Sevkiyat

Mamul Depo

Alkatek Çorap doğru çorap üretimindeki kaliteyi, doğru zamanda, doğru miktarda ve doğru fiyata sunma felsefesinden taviz vermez. Felsefemizi gerçekleştirmek için teslimat başta olmak üzere müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Alkatek Çorap iş sağlığı ve güvenliği politikalarını yasal çerçeveler gereğinde aynen uygulamaktadır. Bu doğrultuda mağazalarında otomatik sprinter yangın söndürme sistemleri kullanmanın yanı sıra duman dedektörleri, duman deliği aydınlatmaları, acil çıkış çıkartma resimlerini ve fosforlu, söndürme ekipmanlı yönlendirme ekipmanları da kullanmaktayız. Ayrıca sertifikalı ekiplerimiz ile yangın tatbikatı ve denetimi yapıyoruz. Böylelikle personelimizin can ve emniyet güvenliğini ve maddi varlıklarımızı koruyoruz.

Sevkiyat

Alkatek Çorap olarak, sipariş teslimini alma ve alınan siparişin teslim etme ilkelerimiz doğrultusunda, teslim ve kabul kriterlerimiz ile mağaza içi adresleme sistemi ile stok yönetimini kontrol ediyor ve depolama alanını etkin bir şekilde kullanıyoruz. ERP sisteminin ürün takip ve stok yönetimi modülleri ile tüm bu süreçleri online olarak takip ediyoruz. Zamanında ve güvenli taşımacılığımız için dünya çapında bir ağa sahip uluslararası akreditasyona sahip taşımacılık şirketlerinden hizmet alıyoruz. Bu firmalarla yaptığımız anlaşmalar, yükleme noktasından teslim noktasına kadar tüm kayıpları sigorta poliçeleri ile güvence altına almamızı sağlar ve tüm nakliye araçları şirket bünyemizce takip edilir.