+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

İhracat

İhracat

Alkatek Çorap; 1985 yılında kurularak, günümüzde sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Şu anda İstanbul / Bayrampaşa’da ki fabrikasında deneyimli ekibi ile yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bütün üretimini son teknoloji ürünü 63 çorap üretim makinesi ile kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

AR-GE çalışmalarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem sonucunda ülkemiz de çorap üretim sanayisinin en güçlü şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Erkek çorabı, bayan çorabı, çocuk çorabı, bebek çorabı, külotlu çorap ve kişiye özel çorap imalat ve ihracatı üzerine çalışan şirketimiz, bugün yılda 5 milyon 500 bin çorap üretmektedir.

İhracat yaptığı başlıca ülkeler, İtalya, İspanya, Almanya Hırvatistan, İngiltere, Yunanistan, Rusya, Polonya, Çek ya dır; bu yelpaze gün geçtikçe büyümektedir. Önceliğimiz, kaliteden ödün vermeyecek şekilde üretimde en üst seviyeye ulaşmaktır. Bu doğrultuda son teknolojiye sahip çorap üretim makineleri ile çorap üretimimizi gerçekleştiriyoruz.