+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

Hammade Depo

Ucuz Çorap üretimi

İplik Depo

İplik depo el terminal cihazları üzerinden koli ID (kimlik) takibi metodu uygulanmıştır. Ayrıca raf takibi yapılmakta ve konum bazlı LOT takibi sistem üzerinde takip edilmektedir. Üretim siparişlerine istinaden depo stok miktarları karşılaştırılıp Hammadde (İplik) İhtiyaç Planlama (MRP) raporları alınabilmektedir.

Depo

Alkatek Çorap depoların verimli kullanılabilmesi adına kendi yazılım sistemini kullanmaktadır. Bu sistem ham madde deposunda sipariş ihtiyacını, depoda bulunan ürünlerin sayısını ve ürünlerin adresleme işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Kendi yazılım sistemi sayesinde depodaki tüm ürünler kolay ve hızlı bir şekilde bulunabilmektedir.

Sistematik ve düzenli stok yönetimi sayesinde, hem depo alanı hem de ürün takiplerini kontrollü bir şekilde yapılandıran Alkatek Çorap, kendi yazılımı ile ürün takip yazılımıyla da tüm bu süreçleri başarıyla yürütmektedir.

Sevkiyat

Ham, yarı ve bitmiş mamül ürünlerin tutulduğu depolarımız, nizamlı bir şekilde düzenlenmiştir.

Bu sistem ham madde deposunda sipariş ihtiyacını, depoda bulunan ürünlerin sayısını ve ürünlerin adresleme işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.