+90 212 501 66 55 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Terazidere Mah. Sinan Sok. No: 7 Bayrampaşa / İstanbul
SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001:2008 ve dahası...
ÇORAP FABRİKASI
TÜRKİYE'DE 1 NUMARA

Burun Dikiş

Ucuz Çorap üretimi

Rosso

Alkatek Çorap, müşterilerin talepleri doğrultusunda üretilen çorapların burun dikişleri iki farklı şekilde yapılabilir. Comfort (Rosso) dikiş veya teksıra. Alkatek Çorap burun dikişlerini Conti-Complett makineler ve teksıra makineleri ile gerçekleştirmektedir.

Burun dikiş departmanımız dikiş makineleri ve tecrübeli ekibi ile müşteri standartlarını en üst düzeyde karşılamak üzere kurulmuştur.

Teksıra

Bunun yanı sıra konfor dikiş yapıyor ve tüm çoraplarımızda tek sıra hissi veren bir dikiş gerçekleştirebiliyoruz.

Çorap üretim sürecinin en önemli aşamalarından biri de, burnunun dikilmesidir. Çorap örme makinesinden alınan çorapların burun çemberleri bu makinelerce kesilir ve burun dikilerek kapatılır.

Burun kapama bölümünde Conti marka özel motorlu burun dikiş makinesi kullanıyoruz ve bu nedenle enerji tüketimimiz benzer herhangi bir makineye göre %45 daha az enerji tüketimi gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilen çorapların burun dikişleri iki farklı şekilde yapılabilir. Comfort (Rosso) dikiş veya teksıra. Alkatek Çorap burun dikişlerini Conti-Complet makineler ve teksıra makineleri ile gerçekleştirmektedir.

Alkatek Çorap, çorap üretim sürecinin en önemli aşamalarından biri de, çorap örme aşamasından sonra gelen çorap burnunun rosso veya tek sıra olarak dikilmesidir. Çorap örme makinesinden alınan çorapların burun kısımları özel makinalar ile dikişi yapılarak çorap burun dikişi etabı tamamlanmış olur.

Birçok yeni tekniğin ve makinanın da kullanılabildiği çorap burun dikişinde üretim teknik yeterliliği ile hizmet vermektedir.